Tipy na čtení: Nakladatelství Tympanum

Dobrodružství pavouka Čendy
Autor: Pavel Čech • Namluvil: Michal Zelenka
Pavouk Čenda a jeho kamarádka dřevěná kukačka spolu žijí ve starém opuštěném domě. Zaběhnutý řád však jednoho dne naruší zloděj a pak i lopaty buldozérů, které začnou dům bourat. Všechno zlé ale bývá pro něco dobré. A Čendův útěk z bezpečí starých hodin doprostřed neznámého lesa mu možná přinese nové dobrodružné příhody a přátele. Audiokniha obsahuje všechny tři příběhy pavouka Čendy.
Další audioknihy Pavla Čecha: O čertovi

Nejhorší děti na světě 1
Autor: David Walliams • Namluvil: Jiří Lábus
Možná si myslíte, že už jste se s nimi potkali, ale to se šeredně mýlíte! Seznamte se s pěti příšernými kluky a pěti hroznými holkami! Třeba s Žofkou, která stojí jen o jedno: válet se celý den na pohovce a koukat na telku. Nebo se Samem, který slintá tak moc, že se na školním výletě dostane do strašného průšvihu! A jaké nadání máte vy?
Jako audioknihy jsou připraveny i další dva díly.

Povídání o pejskovi a kočičce
Autor: Josef Čapek • Namluvil: Karel Höger
Příběhy pejska a kočičky od Josefa Čapka patří k základním dílům české literatury pro děti. Karel Höger čte toto líbezné vyprávění s humorem, něhou a citem na zvukové nahrávce, neustále pro velký zájem posluchačů reedované.

Holub Kolumb
Autorka: Emma Pecháčková • Namluvil: David Novotný
Road movie zamilovaného poštovního holuba ve výslužbě. Bývalý elitní poštovní holub se na stará kolena zamiluje do slavice Edith, která patří slavné operní pěvkyni. Kvůli své lásce uvězněné ve zlaté klícce obletí Kolumb celý svět. Oceněno Zlatou stuhou za beletrii pro mládež.
Další audioknihy Emmy Pecháčkové: Pilot Pírko

Komentáře